Mithatpaşa bilgisayar servis

Her biri alanında deneyimli, uzman teknik servis ekibimiz ile Acer, Asus, Dell, Hp, Toshiba marka bilgisayarlarınıza donanımsal ve yazılımsal servis hizmetlerini vermekteyiz. Uzman teknik servis personelimiz İzmir-Mithatpaşa semtinde bulunan ev yada işyeri adresinizden notebook-laptop teslim alıp, sizden alınan onay doğrultusunda gerçekleşen onarım hizmeti sonrasında yine adresinize teslim edebilmektedir. Adresinizden teslim alınan cihazlardan herhangi bir ek ücret alınmamaktadır.

Randevu hattı : 0 232 441 5258 –  507 540 7070

Yerinde servis hizmeti için ek ücret talebi yoktur.

 

ACER NOTEBOOK SERVİS

adaptor-150x104Acer marka notebooklarınızın donanımsal arızalarının yanı sıra yazılım eksikleri ile ilgili destek hizmetleri de servisimiz bünyesinde verilmektedir. Talebinize uygun olarak, doğru amper ve voltaj değerleri ile 1 yıl garantili adaptör ve farklı modeller için 6 ay performans 1 yıl elektronik devre garantili piller uzman teknik servis personeli ile adresinize teslim edilebilmektedir. Aynı zamanda 10.1-13.3-15.4-15.6 vb. ölçülerde olabilen Acer notebook lcd ekranlarının değişimleri de 2 yıl garantili olarak teknik servis departmanımızda yapılmaktadır.

 

ASUS NOTEBOOK SERVİS

Servisimizde onarım gören diğer marka cihazlarda olduğu gibi Asus marka notebook ile ilgili sorunun tekrarlaması durumunda ücretsiz sevkiyat ve parça değişim işlemi en kısa sürede tamamlanarak sorun giderilir. Farklı modellerde Asus (pil)bataryalar, ve cihazınıza uyumlu değişken amperaj değerlerine sahip adaptörler teknik servis ekibi tarafından adresinize teslim edilebilmektedir. Tüm batarya ve adaptörler 1 yıl elektronik devre garantilidir. Kırılan, darbe alan yada çatlayan ekranlarınızın değişim işlemleri ise teknik servis departmanımızda aynı gün içerisinde gerçekleştirilmektedir.

 

DELL NOTEBOOK SERVİSİ

dell-adaptordegisimDell marka notebook donanım arızaları,tıpkı diğer markalarda olduğu üzere teknik servis departmanımızda giderilebilmektedir. Gerçekleşen parça değişimleri garantilidir. Aynı zamanda yazılım kurulumları ve güncellemeleri de yapılmakta fakat kullanıcı yönetiminde olması nedeni ile garanti kapsamına girmemektedir. Diğer markalarda olduğu gibi stok durumu kontrol edilerek istediğiniz adaptör ve bataryalarınız herhangi bir ek ücret talep edilmeden adresinize teslim edilmektedir. Klavye ve ekran değişimleriniz aynı gün içerisinde teknik servis departmanında gerçekleştirilmektedir.

HP NOTEBOOK SERVİSİ

Tüm diğer markalarda olduğu gibi, Hp notebook arızalarında, teknik servise gelen cihazlarınızın onarım işlemleri sizden alınan onay doğrultusunda gerçekleştirilir. Onay vermediğiniz hiçbir işlem yapılmaz ve talebiniz ile geri iade işlemi herhangi bir ücret alınmadan gerçekleştirilir. Hp marka batarya ve adaptörler, stok kontrolleri yapıldıktan sonra aynı gün içerisinde ev yada iş adresinize kapıda ödeme seçeneğiyle teslim edilir. Tüm Hp pil ve adaptörler, 1 yıl garantilidir.

TOSHIBA NOTEBOOK SERVİSİ

laptoptamirArızalanan, eksik tuşu vb. problemleri olan Toshiba notebook klavye değişimleri deneyimli uzman teknik servis personeli tarafından stoklarımız dahilinde olması durumunda aynı gün içerisinde gerçekleştirilmektedir. Tüm Toshiba notebook klavye modelleri 2 yıl garantilidir. Ekran değişim işlemleri teknik servis departmanında gerçekleştirilirken, adaptör ve bataryalar talebiniz doğrultusunda adresinize teslim edilir. Yerinde servis hizmeti için ek ücret talebi yoktur.

Sohbete Başla
1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Call Now Button