Küçükyalı bilgisayar servis

Küçükyalı bilgisayar servis olarak Notebook larınızın donanımsal ve yazılımsal problemlerini zamanın değerinin bilincinde parça değişimlerinde ve onarımlarda garanti kapsamına alıyoruz.

Küçükyalı bilgisayar servis
Küçükyalı bilgisayar servis

14 yıllık deneyim ve bilgi birikimi ile siz müşterilerimize yapılan onarım ve değişen parça yada parçalara garanti verme esasına dayalı hizmet vermekteyiz.

Teknik servisimize teslim edilen notebooklarınız, öncelikle Ücretsiz Arıza Tespiti yapıldıktan sonra, sizler ile telefon irtibatı kurularak bilgilendirme yapılmaktadır.

Onarım işlemini, vereceğimiz garanti süresini ve ücretini kabul etmeniz durumunda onarım başlayacaktır.
Onarımı kabul etmemeniz durumunda herhangi bir ücreti olmadan cihaz iade olarak teknik servisimizden teslim almanızı bekleyecektir.

garantiizmir-bilgisayar2Randevu hattı : 0 232 441 5258 –  507 540 7070

Yerinde servis hizmeti için ek ücret talebi yoktur.

ACER NOTEBOOK SERVİS

Acer marka notebooklarınızın donanımsal arızalarının yanı sıra yazılım eksikleri ile ilgili destek hizmetleri de servisimiz bünyesinde verilmektedir. Talebinize uygun olarak, doğru amper ve voltaj değerleri ile 1 yıl garantili adaptör ve farklı modeller için 6 ay performans 1 yıl elektronik devre garantili bataryalar uzman teknik servis personeli ile adresinize teslim edilebilmektedir. Aynı zamanda 10.1-13.3-15.4-15.6 vb. ölçülerde olabilen Acer notebook lcd ekranlarının değişimleri de 2 yıl garantili olarak teknik servis departmanımızda yapılmaktadır.

ASUS NOTEBOOK SERVİS

Servisimizde onarım gören diğer marka cihazlarda olduğu gibi Asus marka notebook ile ilgili sorunun tekrarlaması durumunda ücretsiz sevkiyat ve parça değişim işlemi en kısa sürede tamamlanarak sorun giderilir. Farklı modellerde Asus (pil)bataryalar, ve cihazınıza uyumlu değişken amperaj değerlerine sahip adaptörler teknik servis ekibi tarafından adresinize teslim edilebilmektedir. Tüm batarya ve adaptörler 1 yıl elektronik devre garantilidir. Kırılan, darbe alan yada çatlayan ekranlarınızın değişim işlemleri ise teknik servis departmanımızda aynı gün içerisinde gerçekleştirilmektedir.

servis-onay

DELL NOTEBOOK SERVİSİ

Dell marka notebook donanım arızaları,tıpkı diğer markalarda olduğu üzere teknik servis departmanımızda giderilebilmektedir. Gerçekleşen parça değişimleri garanti kapsamına alınır. Aynı zamanda yazılım kurulumları ve güncellemeleri de yapılmakta fakat kullanıcı yönetiminde olması nedeni ile garanti kapsamına girmemektedir. Diğer markalarda olduğu gibi stok durumu kontrol edilerek istediğiniz adaptör ve bataryalarınız herhangi bir ek ücret talep edilmeden adresinize teslim edilmektedir. Klavye ve ekran değişimleriniz aynı gün içerisinde teknik servis departmanında gerçekleştirilmektedir.

HP NOTEBOOK SERVİSİ

Tüm diğer markalarda olduğu gibi, Hp notebook arızalarında, teknik servise gelen cihazlarınızın onarım işlemleri sizden alınan onay doğrultusunda gerçekleştirilir. Onay vermediğiniz hiçbir işlem yapılmaz ve talebiniz ile geri iade işlemi herhangi bir ücret alınmadan gerçekleştirilir. Hp marka batarya ve adaptörler, stok kontrolleri yapıldıktan sonra aynı gün içerisinde ev yada iş adresinize kapıda ödeme seçeneğiyle teslim edilir. Tüm Hp batarya ve adaptörler, 1 yıl garantilidir.

TOSHIBA NOTEBOOK SERVİSİ

Arızalanan, eksik tuşu vb. problemleri olan Toshiba notebook klavye değişimleri deneyimli uzman teknik servis personeli tarafından stoklarımız dahilinde olması durumunda aynı gün içerisinde gerçekleştirilmektedir. Tüm Toshiba notebook klavye modelleri 2 yıl garantilidir. Ekran değişim işlemleri teknik servis departmanında gerçekleştirilirken, adaptör ve bataryalar talebiniz doğrultusunda adresinize teslim edilir. Yerinde servis hizmeti için ek ücret talebi yoktur.

1
Merhaba
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by